• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ilkeliyazilar

Hoş geldiniz!

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Sinsi koalisyon.. Bekir Hazar

The Economist bir yıl önce sayfalarında bir konunun altını çiziyor.
"İslamı ancak içeriden fethedebilir ve değiştirebilirsin" diyor. Ve dahası "Bunu ancak Fethullah Gülen" yapabilir" diyor.
Bu gazetenin hangi baronlara ait olduğunu defalarca yazdık. Haçlı-siyonist ittifakının kalesi durumundaki gazetelerden biri. Adamlar dürüstçe uzman oldukları konuyu itiraf etmişler. Evet Osmanlı'yı yıkarken de aynı taktikle geldiler.
Nice tarikat, mezhep, sapkın din adamı yetiştirdiler. 200 yıl aşkın bir süredir bu topraklarda aynı oyun oynanıyor.
FETÖ terör örgütü İngilizlerin kurduğu, CIA'ya teslim ettiği bir sapkın kullanım aracıdır. İngiliz elçi, yıllar önce Türk Genelkurmay'ında verdiği brifingte bunu itiraf etmiştir.
Avrupa ve Amerika'dan, darbe yapmaya kalkan, kendi halkını öldüren, Meclis'ini bombalayan bir teröriste neredeyse ağızbirliği etmişcesine destek geliyor.
Türkiye'nin ve Cumhurbaşkanımızın kimleri nasıl rahatsız ettiğini, kimlerle mücadele ettiğini hücrelerinize kadar hissedin.
Dünyada ilk defa bir HALK böylesine şanlı bir direniş sergileyerek darbeyi bertaraf etti.
Demokrasi havarisi geçinen Batı'nın bu durumu alkışlaması gerekirdi. Matematik, fizik, kimya böyle diyordu. Ancak adamların biyolojileri bozuldu. Darbecilere sahip çıkanlar, "Ah be kaybettik" diyenler, "Halkı bombalayanlar müttefikimizdi" diye ağlayanlar, katillere kucak açanlar, teröristbaşını ekranlara sürenler ve daha niceleri... Dünya dünya olalı böylesini görmedi. Peki neden? Çünkü demokrasi adı altında emperyalizmi kollarına enjekte eden kansız vampirlerin emellerine ulaşmasının yolu Ankara'dan geçiyor. Yıllar da burada bunu haykırıyoruz. "Her yol eskiden Paris'ti, şimdi her yol Ankara'ya çıkıyor, Türkiye'nin başkentini uşaklarla ele geçirmeye çalışıyorlar" diye kendimizi parçaladık. Abdülhamid Han zamanında İncil, Tevrat ve Kur'an-ı Kerim'den ayetler alarak yeni bir din oluşturdular. Adına "Bahailik" dediler, liderine "Bahaullah" diye seslendiler.
Önce tarikat olarak başlatıp, sonra mezhepe çevirip, 3 vakit namaz kıldırıp, ardından adama "Ben Peygamberim" dedirttiler. "Dünya tek bir merkez olacak" diye eline doktrin verdiler. İsrail'in Hayfa kentini "Merkez" edindirdiler.
İngilizler Çanakkale'de yenildiğinde "Ahh ne güzel medeniyet kapımıza kadar gelmişti" diye yazan, "Batıdan damızlık erkek getirerek tipimizi ve ırkımızı değiştirelim" diye köşesinde alçaklaşan Abdullah Cevdet gibi gazetecilere Bahailiği övdüren yazılar yazdırdılar. Bugün değişen ne? "Müslümanlar, Hristiyanlar, Yahudiler hep birlikte elele cennete gideceğiz" diye ayinler düzenleyen Fethullah'ın ne farkı var? "Dünya tek merkez olacak" diyenlere "Batı'nın emrindeyim" diyen bir maşa yok mu ortada? Bugün de köşelerinden "FETÖ...
FETÖ" diye ağlayan yazarlar aramızda dolaşmıyor mu? Peşinden gidenler terörist başına "Mehdi" demiyor mu? 100 yıl önce Bahaullah, Yüz yıl sonra Fethullah!
Adamlar hep aynı yerden geliyor... Tıpkı Economist'in dediği gibi "İçeriden" fethediyorlar. Peki "Saksı olsun" diye mi fethediyorlar? Hayır tabii ki... Maşalar kendi halkına kudurmuşlar gibi saldırtılmak için vardır. Bahaullah'ın merkezi İsrail Hayfa, Fethullah'ın en sevdiği ülke İsrail... Tel- Aviv ile her krizde Türkiye yerine İsrail'i destekleyen bir FETÖ var karşımızda.
Peki İsrail Fethullah'ın darbe girişimi için ne düşünüyor? Hiç kimseden ses çıkmadı bu konuda. İsrailli gazeteci Rafael Sadi yazdı Tel-Aviv'in resmi düşüncesini;
"İsrail Devleti, Fethullah Gülen'in darbe yaptığına inanmıyor. Onun Ilımlı İslam'ın gerçek yüzü olduğunu düşünüyor.
Darbeyi Atatürkçü askerlerin yaptığını konuşuyor." İsrail, CNN International, The Economist, Siyonist baronların medyası...
"Ilımlı İslam'ın gerçek lideri Fethullah'tır" diye konuşan CIA üst düzey yöneticisi Gragham Fuller... "Darbecilere" sahip çıkan, Vatikan Bankası'nın sahibi, Siyonist baronların uşağı Papa.. Siyonist-Haçlı ittifakı Neoconlar... Ve onların Amerikan ordusuna taşıdığı Fethullahçı müttefiği generaller... Kapılarını darbecilere açan Avrupa ve Almanya... Ve onların SAHİP çıktığı bir köle; FETHULLAH... İşte Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan böylesine sinsi bir KOALİSYON'a karşı artık tüm oyunları gören halkıyla elele vererek mücadele ediyor. Unutmayın;
ABD, FETÖ'nün yatağıdır. CIA ise yastığı...
Almanya yastık kılıfı, Avrupa da çarşafı olmak için bir yerlerini yırtıyor!..

http://www.takvim.com.tr/Yazarlar/bekirhazar/2016/08/02/sinsi-koalisyon
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Hava Durumu
Saat