• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ilkeliyazilar

Hoş geldiniz!

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
İgşad Davutov - igdavutov@gmail.com
Coronavirus boggles the mind
Coronavirus boggles the mind

Vanessa Bhimanprommachak - vanessa@gmail.com
Leading Your Team Through a Crisis
Leading Your Team Through a Crisis

Devdutt Pattanaik - devdutt@hotmail.com
Did religion invent agriculture?
Did religion invent agriculture?

Pooja Bedi - poojabedi@hotmail.com
Forgiveness liberates you, not them
Forgiveness liberates you, not them

Uluğ TÜRKERİ - ulugturkeri@gmail.com
Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Tarım Sektörü
Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Tarım Sektörü

Ufuk KARADAVUT -
Kitlesel Yokoluşlar Üzerine
Kitlesel Yokoluşlar Üzerine

Irak Türkmenleri - it@gmail.com
Irak Türkleri
Irak Türkleri

Doğu Türkistanın Sesi - dt@gmail.com
Doğu Türkistan Maarif Hareketinin Önderi
Doğu Türkistan Maarif Hareketinin Önderi

Ata ATUN - aatun@atun.com
Yabancı Büyükelçiliklere Kıbrıs dersi
Yabancı Büyükelçiliklere Kıbrıs dersi

Mahiye Morgül - mahiye*@gmail.com
Atatürk 29 Ekim 535 (MÖ)
Atatürk 29 Ekim 535 (MÖ)

Susan Gabar - sgabar@yahoo.com
Cancerchondriacs imagine
Cancerchondriacs imagine

Sylvio Marcacci - Marcacci@communication
Can Oregon Go Coal Free By 2025?
Can Oregon Go Coal Free By 2025?

Kuni Miyake - kunimiyake@gmail.com
Rapid increase in Chinese people changing personality during Japan visit - The secret of the influen
Rapid increase in Chinese people changing personality during Japan visit - The secret of the influential force of Japanese animation -

Alka Banerjee - alcabanerjee@gmail.com
Debt markets
Debt markets

Nancy Kaffer - nancykaffer@gmail.com
After Toronto van attack, why isn’t violence against women a red flag?
After Toronto van attack, why isn’t violence against women a red flag?

Molla Mehmet Efendi - mmefendi@gmail.com
BAKARA SURESİ 7
BAKARA SURESİ 7

Ziya Acar - zacar@yahoo.com
YOKLUĞUN ŞİİRİ
YOKLUĞUN ŞİİRİ

Ümit Özdağ - *****@gmail.com
Suruç Saldırısı veya Türkiye’nin Pakistanlaştırılması
Suruç Saldırısı veya Türkiye’nin Pakistanlaştırılması

Ali Üstün - ustun@yahoo.com
YİNE TOHUM MALİYETİ
YİNE TOHUM MALİYETİ

Alpho Alves - alves@yahoo.com
Behaviors That Could Be Symptoms of OCD
Behaviors That Could Be Symptoms of OCD

Galip Şimşek - galipsimsek@hotmail.com
Hayatımızda İstatistik-2
Hayatımızda İstatistik-2

Kübra Soğancı - kubra.soganci.92@gmail.com
Biyoteknolojinin Getirdikleri
Biyoteknolojinin Getirdikleri

Ekrem Özturk - eozturk@yahoo.com
KUŞAK FARKLILIKLARI
KUŞAK FARKLILIKLARI

Unal Vefa - nunal68@hotmail.com
KADİR GECESİNİN KADRİNİ BİLELİM
KADİR GECESİNİN KADRİNİ BİLELİM

Ertuğrul GÜREŞCİ - ispir_ert@hotmail.com
TÜRKİYE'DE KÖYDEN KENTE GÖÇÜN ÖNLENMESİ
TÜRKİYE'DE KÖYDEN KENTE GÖÇÜN ÖNLENMESİ

Ahmet AKBAYIR - akbayir_ahmet@hotmail.com
YALANA ŞAHİT OLMADIK, YILANA YATAK OLMADIK…
YALANA ŞAHİT OLMADIK, YILANA YATAK OLMADIK…

Mustafa Kocaoğlu - kocaoglumustafa@gmail.com
KAYGILARIMIZ...
KAYGILARIMIZ...

Oktay AKTÜRK - oktayakturk40@gmail.com
DIŞ POLİTİKADA HAYALLER VE GERÇEKLER
DIŞ POLİTİKADA HAYALLER VE GERÇEKLER


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.30048.3336
Euro9.990910.0309
Hava Durumu
Saat